ru rf

(067) 405-33-67(063) 635-49-28

Вхід Реєстрація
Валюта:

кошик

Каталог товарів Доставка та оплата Статті Порівняння Контакти
Статті

Статті

Ремонт підлоги
Саме поняття «ремонт підлоги» має на увазі, що підлога в приміщенні є, але з нею щось сталось або її поверхня прийшла в непривабливий стан. Іноді проблема криється не у зовнішньому вигляді підлогового покриття, а в запаху, який поширюється від нього, або від підлоги, або від плінтуса ...

далі

Лінолеум та ПВХ-покриття
Натуральний лінолеум чи пвх-покриття? Вибираємо, чим покрити підлогу

далі

Спортивні покриття
Фахівці виділяють кілька параметрів, які відрізняють спортивне покриття від неспортивного: амортизація, зісковзування, амортизація ударів, висока енерговіддача, високий ступінь звукоізоляції, стійкість до стирання, здатність витримувати будь-який вид спортивного взуття, здатність зменшувати навантаження на суглоби, травмобезпечність, рівна поверхня, опірність вдавлюванню , ступінь ударного поглинання, світловідбиття.

далі

Ламінат
Ідеальне покриття, на яке рівняються всі інші, - паркет, але влаштувати в домі справжній паркет - справа непроста, довга й дорога. А мати гарну підлогу хочеться прямо зараз, не чекаючи «світлого майбутнього». Це і породжує компромісні технічні рішення, прикладом яких можна вважати масове поширення ламінованого покриття підлоги або, як його ще називають, ламінату. Інше стійке словосполучення - «ламінований паркет» невдале: по-перше, це зовсім не паркет, а по-друге, справжній паркет не ламінують.

далі

Штучна трава
Штучна трава стійка до змін погоди, до впливу сонячних променів, до механічних навантажень, безпечна для здоров'я спортсменів і сприяє результативній грі цілий рік. 

далі

Догляд за килимовим покриттям
Килимових покриттів, які не потребують догляду, не існує. Разом з тим, правильний, зважений підхід до вибору відповідних килимових покриттів може звести до мінімуму зусилля для догляду і, що ще важливіше - зробити догляд більш ефективним.

далі

КОНТАКТИ

Тел: (044) 361 12 31

Тел: (067) 405 33 67

E-mail: igor4053367@gmail.com

РЕЖИМ РОБОТИ

Пн-Пт: 09:00-18.00

Сб-Вс: Выхідний

КЛІЄНТСЬКА СЛУЖБА

Контакти

Оплата та доставка

 

ІНФОРМАЦІЯ

Як оформити замовлення

Статті

Бренди

 

 Київ ©ПІДЛОГА ОФІСУ 2013-2017. Продаж та вкладання: ламінату, лінолеуму, ковроліну, паркетної дошки.
У разі використання матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове.