ru rf

(067) 405-33-67(044) 361-12-31

Вхід Реєстрація
Валюта:

кошик

Каталог товарів Доставка та оплата Статті Порівняння Контакти
Статті

Ремонт підлоги

Саме поняття «ремонт підлоги» має на увазі, що підлога в приміщенні є, але з нею щось сталось або  поверхня підлоги прийшла в непривабливий стан. Іноді проблема криється не у вигляді підлогового покриття, а в запаху, який поширюється від нього, або від підлоги, або від плінтуса, або ... Можливих проблем сотні, і для того щоб з кожною з них розібратися, потрібно мати освіту в галузі промислового та цивільного будівництва (бажано вищу), а ще досвід роботи за фахом не менше 3 років. Тоді скориставшись власними знаннями та досвідом, ви зможете зробити дефектовку пошкодженої ділянки підлоги, розробити схему ремонту, порахувати кількість матеріалів і розумну ціну на ці матеріали, визначити кваліфікацію фахівців, здатних виконати необхідні роботи або виконати їх самостійно. Якщо ж будівельної освіти і досвіду роботи за фахом не вистачає, то зверніться до нас.
У компанії «Пол Офісу» працюють кваліфіковані фахівці з досвідом по оздобленню та ремонту підлог більше 10 років. За цей термін працівники нашої компанії відремонтували десятки тисяч квадратних метрів підлог. Наш фахівець з'ясує по телефону зовнішні прояви проблеми, приїде до вас на об'єкт або додому. Він оцінить розмір проблем і пошкоджень, зробить схему розвитку ситуації, запропонує кілька варіантів ремонту або створення нової підлоги, розрахує вартість кожного з варіантів. Після узгодження наші фахівці виконають необхідні роботи в реальні терміни.
«Пол Офісу» пропонує ремонт підлоги з лінолеуму, ковроліну, ремонт підлоги з ламінату, паркетної дошки. Наші фахівці виконують демонтаж покриттів, ремонт основ підлог як дерев'яних, так і цементно-піщаних. Також ми вкладаємо нові покриття підлоги, встановлюмо плінтуси та порожні планки.

 

У нашому інтернет-магазині можна придбати натуральний лінолеум та ПВХ-покриття відомих виробників.

Смотреть линолеум купить

Всі статті

КОНТАКТИ

Тел: (044) 361 12 31

Тел: (067) 405 33 67

E-mail: igor4053367@gmail.com

РЕЖИМ РОБОТИ

Пн-Пт: 09:00-18.00

Сб-Вс: Выхідний

КЛІЄНТСЬКА СЛУЖБА

Контакти

Оплата та доставка

 

ІНФОРМАЦІЯ

Як оформити замовлення

Статті

Бренди

 

 Київ ©ПІДЛОГА ОФІСУ 2013-2017. Продаж та вкладання: ламінату, лінолеуму, ковроліну, паркетної дошки.
У разі використання матеріалів сайту посилання на сайт обов'язкове.